SON DAKİKA
Yükleniyor...
OKUNMASI GEREKENLER: Yükleniyor...

TİER-3 MOTORLA YENİLENEN CASE IH JX PRO SERİSİ SİVAS’TA

Kısa sürede profesyonellerin tercih ettiği marka olmayı başaran Case IH, daha az karbon emisyonu sağlayarak çevreye daha duyarlı olan Tier-3 motorla güncellediği JX PRO Serisi’ni, şehrimizde düzenlenen Tier-3 lansman toplantısında Sivas çiftçisiyle buluşturdu.

TİER-3 MOTORLA YENİLENEN CASE IH JX PRO SERİSİ SİVAS’TA HABER MERKEZİ - 25.03.2011
Kısa sürede profesyonellerin tercih ettiği marka olmayı başaran Case IH, daha az karbon emisyonu sağlayarak çevreye daha duyarlı olan Tier-3 motorla güncellediği JX PRO Serisi’ni, şehrimizde düzenlenen Tier-3 lansman toplantısında Sivas çiftçisiyle buluşturdu. 300’ü aşkın katılımcı ile gerçekleştirlen toplantıda; JX Pro serilerinin sahip olduğu Tier3 motolarla ilgili kapsamlı bir sunum gerçekleştirildi. Konukların soru ve cevaplarıyla devam eden toplantı verilen öğle yemeğinin ardından dış alanda sergilenenTier3 motorlara sahip yeni JX Pro serisi traktörlerin tanıtılmasıyla sona erdi.
Case IH JX Pro Serisi, yenilenen güçlü donanımıyla yüksek performans ve üst seviyede dayanıklılık sunuyor. JX PRO Serisi, Tier 3 motor emisyon değerindeki motorlarıyla egzos gazlarının çevreye verdiği zararı en aza indirgiyor. Tier 3 motorlar, yüksek tork değerleri ve motor verimlilikleriyle de her türlü çalışma koşulunda yüksek performans sağlıyor. JX 75 PRO ile 75 HP’lik 4 silindirli motora sahip yepyeni bir model seçeneği sunan JX PRO Serisi, bu model ile 65 HP - 80 HP arasında önemli bir seçeneği de ön plana çıkartıyor. Ayrıca yine 4 silindirli JX 100PRO modeli, yüksek beygir gücü ve ekonomik traktör ihtiyacını karşılamak üzere geliştirildi.  JX PRO Serisi’nin sunduğu 5 farklı modelde turbo-intercooler motor teknolojisi ve yüksek temizleme etkinliğine sahip spintube hava filtresi standart olarak bulunuyor. Turbo intercooler özelliği, yakıtın daha etkili kullanımını ve performansın daha yüksek olmasını sağlıyor. 65 HP’den 100 HP‘ye kadar 3 ve 4 silindirli modellerin tümünde 20 ileri 12 geri transmisyon ve elektro-hidrolik defransiyel kilidi ve çiftçeker sistemi, üstün aktarma sisteminin bir göstergesi. JX PRO Serisi; kabinli ve kabinsiz, çiftçeker ve tekçeker seçenekleriyle birçok farklı tüketici ihtiyacına hitap ediyor.
Türkiye genelinde  gerçekleştirilecek olan JX PRO lansmantanıtım toplantılarında , çiftçilere Tier-3 emisyon değeriyle ilgili bilgilerin yanı sıra, JX PRO Serisi’nin teknik özellikleri hakkında geniş bilgi verilmesi hedefleniyor. Bilgilendirici toplantıların ardından başlayacak tarla denemeleri turunda da programa davet edilen tüm çiftçiler , JX PRO Serisi’ni zorlu tarla koşullarında bizzat test etme fırsatı bulacak.
Fiat Oto Sabir

Öne Çıkanlar Haberler

HEPİNİZE TEŞEKKÜRLER HEPİNİZE TEŞEKKÜRLER
Gazetemiz Sahibi Dr. Hidayet Çolakoğlu, kendi kalemiyle 27 yıldır yayın hayatını sürdüren Yeniülke Gazetesi okurlarına ve çalışanlarına teşekkür etti.
İLKLERİN ÖNCÜSÜ OLDUK İLKLERİN ÖNCÜSÜ OLDUK
Yayın hayatına 1986 yılında başlayan, Sivas’ın ilk ofset gazetesi olma özelliği taşıyan Yeniülke Gazetesi bugün son kez okurlarıyla buluşuyor. Yeniülke Gazetesi İmtiyaz Sahibi Dr. Hidayet Çolakoğlu, “1986 yılında 16 Mart günü ilk yayın hayatına başlayan gazetemiz, ilimizde hep ilklerin öncüsü oldu. Gazetemizin yayın hayatında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
SİVAS SİZSİZ OLAMAZ SİVAS SİZSİZ OLAMAZ
Yeniülke Gazetesi’nin yayın hayatına son vermesiyle ilgili gazetemiz sahibi Dr. Hidayet Çolakoğlu ve yayın ekibi Vali Zübeyir Kemelek’i makamında ziyaret etti. Vali Kemelek, gazetemizin yayın hayatına son vermesiyle ilgili olarak “Çok üzüntülüyüm. Sivas sizsiz olmaz. Kararınıza saygı duyuyorum ama keşke böyle bir karar verilmeseydi” dedi.
DÜNYA ÖYKÜ GÜNÜ΄NDE MUSTAFA BALEL KONUŞULUYOR DÜNYA ÖYKÜ GÜNÜ΄NDE MUSTAFA BALEL KONUŞULUYOR
2005’te UNESCO’nun Kültür Takvimi’ne girerek uluslararası bir nitelik kazanan 14 Şubat Dünya Öykü Günü bu yıl da Türkiye’de ve dünyanın pek çok ülkesinde çeşitli etkinliklerle kutlanacak.
GÜÇLER BİRLEŞTİRİLDİ GÜÇLER BİRLEŞTİRİLDİ
Sivas’ta resmi ilan ve reklam yayınlama hakkına sahip 14 gazete, 3 gazetenin çatısı altında birleşti -BİK Sivas Şube Müdürü Yüksel: ΄΄Bundan sonra Sivas΄ta daha kaliteli yayıncılık yapılacağına inanıyorum΄΄
SİVAS SEVGİNİN MUHABBETİN ŞEHRİDİR SİVAS SEVGİNİN MUHABBETİN ŞEHRİDİR
Belediye Başkanı Doğan Ürgüp, ΄΄Sivas, yüzyıllardır sevginin muhabbetin şehri olmuştur΄΄ dedi.
14 DAKİKADA BİR NİKAH 14 DAKİKADA BİR NİKAH
Sivas Belediyesi Evlendirme Dairesi’nde 14 Şubat Sevgililer Günü bereketi yaşanacak ve her 14 dakikada bir çiftin nikahı kıyılacak.
BAŞARIYA İHTİYACIMIZ VAR BAŞARIYA İHTİYACIMIZ VAR
Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Üniversitesi Rektörlüğü ve Belediye Başkanlığı tarafından “Eğitimde İşbirliği Projesi”nin protokolü imzalandı.
EĞİTİM UZMANLAŞTIRACAK EĞİTİM UZMANLAŞTIRACAK
İl Emniyet Müdürlüğü tarafından polis memurlarına yönelik “Güvenlik Kameralarının Etkin Kullanımı ve Delil Toplama Teknikleri” konulu seminer düzenlendi. İl Emniyet Müdür Yardımcısı Emin Mergen, eğitimi alan kişilerin uzman ve profesyonel bir şekilde çalışma yapacağını söyledi.
ÇAĞLAR GÖREVDE ÇAĞLAR GÖREVDE
Belediye Başkan Yardımcılığı görevine atanan Hasan Çağlar, görevine başladı.
BASIN PROFESYONELLEŞTİ BASIN PROFESYONELLEŞTİ
Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Basın İlan Kurumu Şube Müdürü Mustafa Yüksel’i ziyaret etti.
YAZARIMIZ PEKŞEN ETİK DERNEĞİNDEYDİ YAZARIMIZ PEKŞEN ETİK DERNEĞİNDEYDİ
Her hafta farklı konu ve konuklarıyla bir araya gelen Etik Derneği’nin bu haftaki konuğu gazetemiz köşe yazarı araştırmacı-yazar Ahmet Mahir Peşken oldu.
VAHŞET VAHŞET
Yıldızeli ilçesine bağlı Şeyhhalil Beldesi’nde iki aile arasındaki husumet nedeniyle 4 aylık hamile kadın karnındaki bebeği ile birlikte hayatını kaybetti.
SERTİFİKALARINI ALDILAR SERTİFİKALARINI ALDILAR
Sivas Gençlik Derneği΄nin KOSGEB iş birliği ile yapmış olduğunu "1. Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Sertifikası" töreni AK Parti Sivas İl Başkanlığı binasında gerçekleşti.
14 ŞUBAT΄A ÖZEL 14 ŞUBAT΄A ÖZEL
İlimizde yıllardır kuyumculuk sektöründe hizmet veren Tetiker Kuyumculuk, 14 Şubat Sevgililer Günü öncesinde altında komisyonsuz 6 taksit kampanyası başlattı.
BAŞBAKANIN İZİNDEYİM BAŞBAKANIN İZİNDEYİM
Belediye Başkanı Doğan Ürgüp, “Suya, sabuna dokunmadan siyaset yapılmaz, belediye başkanlığı hiç yapılmaz. Vatandaşın bir kısmının işine gelmediği zaman karşınıza alacak cesareti göstereceksiniz. Bu metodu Sayın Başbakan yapıyor, ben Başbakanın izinden gidiyorum. Yani bu konuda kararlılığımı ertelemek ve geri adım atmak durumunda değilim” dedi.
BAŞKAN OTYAKMAZ 80’LER SETİNDEYDİ BAŞKAN OTYAKMAZ 80’LER SETİNDEYDİ
Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz, TRT1 ‘in sevilen dizisi 80’ler’in setine gitti.
ÜNİVERSİTE 39 YAŞINDA ÜNİVERSİTE 39 YAŞINDA
Cumhuriyet Üniversitesi 39. yılını kutlayacak.
PARTİLER ESNAFIN YANINDA OLMALI PARTİLER ESNAFIN YANINDA OLMALI
AK Parti İl Başkanı Kuru, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal΄ı ziyaret etti.
HAYIRLI TESKERELER HAYIRLI TESKERELER
Katharine’den “Hayırlı teskereler." New York΄ta French Institute Alliance Francaise΄de Başkan yardımcısı ve aynı zamanda da kütüphanenin direktörlüğü görevini yürüten Türkiye sevdalısı Katharine Branning havaalanında karşılaştığı askerlere “Hayırlı teskereler" diledi.
Omega Yapı Tasarımı

Köşe Yazıları

Yükleniyor...

Fotoğraf Galerisi

Yükleniyor...

Güncel Başlıklar

Yükleniyor...

Birinci Sayfa

Yükleniyor...

Hava Tahminleri

SİVAS önümüzdeki 4 gün
Sivas
İSTANBUL önümüzdeki 4 gün
İstanbul
Diğer illerimiz:

Facebook'da Yeniülke