SON DAKİKA
Yükleniyor...
OKUNMASI GEREKENLER: Yükleniyor...

TEKZEN SİVAS’TA

Türkiye’nin dev yapı market zinciri Tekzen, 76. mağazasını bugün ilimizde açıyor.

TEKZEN SİVAS’TA HABER MERKEZİ - 25.11.2011
Tekzen, Sivaslılarla bugün buluşuyor.
39 ilde, 76 mağazasıyla Türkiye’nin dev yapı market zincirini oluşturan Tekzen, 76. mağazasını bugün ilimizde Sivaslıların hizmetine sunacak.
Ahi Emir Caddesi üzerinde bulunan Polat Center’da hizmete sunulacak Tekzen’in açılış törenine Vali Ali Kolat ve il protokolünün yanı sıra Tekfen Holding Yönetim Kurulu Üyesi, Tekzen Yönetim Kurulu Başkanı Murat Gigin, Yönetim Kurulu üyesi  Vahide Gigin  Tekzen Genel Müdürü Ahmet Işıkgece, Tekzen Yönetim Kurulu üyeleri ve yöneticilerinin katılması bekleniyor.
Tekzen’in son dönemlerde mevcut mağazalarını yenileyerek büyüttüğünü ifade eden Tezken yönetim kurulu üyesi Hasan Şener Bilge, Sivaslılara hizmet verecek olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.
2011 yılında neredeyse her hafta bir kentte mağaza açtıkları belirten Bilge, 76. mağazalarını Sivas’ta açtıkları, burada olmaktan dolayı son derece mutlu olduklarını söyledi.
Türkiye’nin ilk ve tek yerli yapı marketi olan Tekzen’in açtığı her mağazasıyla ekonomiye istihdam yarattığını ifade eden Bilge, başarılarında tedarikçilerinin büyük payı olduğunu belirtti.
Gazetemiz Sahibi Dr. Hidayet Çolakoğlu’na mağaza ile ilgili  bilgiler veren Bilge, Tekzen’in 18 yıldır yüzde yüz yerli sermaye ile müşterilerine ulaştığını dile getirerek, mağazalarında mobilyadan bahçeye, elektrik-aydınlatmadan hırdavat-el aletlerine, beyaz eşyadan sıhhi tesisata, ev gereçlerinden inşaat ve hobi malzemelerine kadar ev, bahçe ve ofisler için aranan her ürünün yer aldığını söyledi.
Mağazanın güvenliğini sağlayacak olan SCS Özel Güvenlik Grup Başkanı Okan Genç ise bugün gerçekleşecek açılış öncesinde çalışmaları kontrol ettiklerini, Sivaslılara güvenli bir ortamda hizmet verilmesi için güvenlik ekipmanlarını incelediklerini söyledi. Genç açılış öncesi mağazada  yönetici ve görevli güvenliklerle bir toplantı yaptı
Fiat Oto Sabir

Öne Çıkanlar Haberler

HER DAMAĞA ÖZEL TAT HER DAMAĞA ÖZEL TAT
İlimizde 20’nci şubesini açan Ayvalık Ekspres, 24 tost, 9 tavuk ve 10 kumpir çeşidiyle her damağa ayrı bir tat sunuyor.
ÖNCÜ KAZANDIRIYOR ÖNCÜ KAZANDIRIYOR
Öncü market dev kampanyasının 3.etap çekilişini 9 Kasım 2012’de yaptı.
MÜŞTERİ ÖNEMLİ MÜŞTERİ ÖNEMLİ
Öncü marketler zinciri müşterilerini dinliyor, müşteri görüşlerini önemsiyor ve hayata geçiriyor.
KAZANDIĞINI SİVAS’A YATIRIYOR KAZANDIĞINI SİVAS’A YATIRIYOR
Öncü Yönetim Kurulu Başkanı Raşit Akyol “Sivas’ta kazanıp.Sivas’a yatırıyoruz. Eşi benzeri olmayan dekorasyonlu Eratna Otelimizin açılışı için geri sayım başladı. 600’ü aşkın çalışanımızla Sivas’a hizmet ediyoruz" dedi.
AĞAOĞLU GELİYOR AĞAOĞLU GELİYOR
Anadolu Markaları 2012 toplantısı kapsamında ilimizde düzenlenecek toplantıya katılacak olan Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, Sivaslı işadamlarına Ağaoğlu markasının nasıl yaratıldığını anlatacak.
YATIRIMLAR DEVAM EDİYOR YATIRIMLAR DEVAM EDİYOR
Öncü, Sivas’tan aldığı güçle Sivas’a yatırımlarına hızla devam ediyor.
HÜRREM SULTAN EKONOMİYE CAN VERİYOR HÜRREM SULTAN EKONOMİYE CAN VERİYOR
Muhteşem Yüzyıl dizisini fırsata çevirmek isteyen esnaflar, Hürrem Yüzüğü ve Kolyesi’nin ardından Hürrem Kaşığı’nı da vatandaşların beğenisine sundu.
BORAJET UÇUYOR BORAJET UÇUYOR
Borajet, Ankara-Sivas-Ankara karşılıklı seferleri başladı.
KAPIMIZ SİZLERE AÇIK KAPIMIZ SİZLERE AÇIK
Ekonomi Bakanlığı İhracat Genel Müdürü hemşehrimiz Tarık Sönmez, Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen “Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri”nde Sivaslı yatırımcılara seslenerek, “Ekonomi Bakanlığı olarak Türkiye’nin her yerinde faaliyet gösteren firmalara olduğu gibi Sivas’taki firmalarımıza da kapımızın açık olduğunu belirtmek istiyorum” dedi.
EMEKLİLERE ÖZEL KREDİ EMEKLİLERE ÖZEL KREDİ
Türkiye İş Bankası emekliler haftasında emeklilere özel kredi hizmeti sunuyor.
VATAN 1 YAŞINDA VATAN 1 YAŞINDA
Sivaslılara 1.yıldönümü hediyesi; %50’ye varan indirim
TİCARİ MÜŞTERİLERİN HİZMETİNDEYİZ TİCARİ MÜŞTERİLERİN HİZMETİNDEYİZ
Ziraat Bankası Sanayi Şubesi yeni hizmet anlayışı ile kurumsal çalışmalara başladı. Şube Ticari müşterilerin 24 saat hizmetinde
YATIRIM YAPACAK YATIRIM YAPACAK
Tekstil yatırımcısından SESOB΄a ziyaret.
ESNAF NEFES ALACAK ESNAF NEFES ALACAK
Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile Türkiye Ekonomi Bankası arasında "Esnafa nefes aldıran kredi" protokolü imzalandı.
ESNAFA 27 MİLYONLUK KREDİ ESNAFA 27 MİLYONLUK KREDİ
Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Yüksel Demirgil, 2011 yılında Sivas esnaf ve sanatkarına 27 milyon 782 bin lira kredi kullandırdıklarını söyledi.
MEVDUATTA 26. SIRADAYIZ MEVDUATTA 26. SIRADAYIZ
Türkiye’de toplam mevduatın illere göre dağılımına bakıldığında 2011 yılında 2 milyar 552 milyon 198 bin lira ilimiz 26’ncı sırada yer aldı.
FRANSA’YA RED FRANSA’YA RED
Öncü Fransız ürünlerini marketlerinde satmamakta da öncü oldu.
AMORTİ KUYRUĞU AMORTİ KUYRUĞU
İlimizde Milli Piyango’nun yılbaşı özel çekilişinde biletlerine amorti isabet eden vatandaşlar, ikramiyelerini almak için bilet gişesi önünde uzun kuyruk oluşturdu.
UÇAK HAYALİ GERÇEK OLDU UÇAK HAYALİ GERÇEK OLDU
Gurbetçi Ömer ustanın ΄΄uçak parçası΄΄ üretme hayali gerçek oldu. Almanya΄da uçak parçası üreten bir firmada çalışırken bu alanda üretim yapmayı düşünen Ömer Gökçeler, hayalini 36 yıl sonra ilimizdeki işletmesinde Boeing 787 sivil yolcu uçağına ait parçayı üreterek gerçekleştirdi.
İŞSİZLERE İŞ KAPISI İŞSİZLERE İŞ KAPISI
Ticaret ve Sanayi Odası, UMEM Projesi kapsamında açacağı iki yeni kurslarla işsizlere iş imkanı sağlayacak.
Omega Yapı Tasarımı

Köşe Yazıları

Yükleniyor...

Fotoğraf Galerisi

Yükleniyor...

Güncel Başlıklar

Yükleniyor...

Birinci Sayfa

Yükleniyor...

Hava Tahminleri

SİVAS önümüzdeki 4 gün
Sivas
İSTANBUL önümüzdeki 4 gün
İstanbul
Diğer illerimiz:

Facebook'da Yeniülke